D'espairsRay

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

Sora to Ito

In jos 
AutorMesaj
Moebius Loopain
[sick six]

Numarul mesajelor : 156
Varsta : 24
Localizare : Starless night
Data de inscriere : 14/06/2008

MesajSubiect: Sora to Ito   Sam Mar 28, 2009 7:53 pm

As Dust return to Dust,
I will also return to ashes

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ivory-irony.blogspot.com/
Moebius Loopain
[sick six]

MesajSubiect: Re: Sora to Ito   Sam Mar 28, 2009 10:06 pm

♣ Music ♣
Dir en Grey - Amber

♣ Mood ♣
Dunno

♣ Messenger ♣
Okasan, Onii

♣ Internet ♣
AnimeSoul

Isn’t someone mistaken?
Isn’t the world mistaken?
Isn’t everything wrong?

Well astazi a fost o zi destul de obositoare.
Am umblat de toata dimineata, pana pe la 3. Si acum inca ma dor picioarele de mor si aproape toata ziua m-a durut capul -simt ca innebunesc-.

Ieri mi-am dat seama ca nu am ascultat de mult timp Versailles si imi venea sa ma dau cu capul de pereti. Anyway, am inceput sa ascult pana am ajuns la Episode, iar am adormit ascultand melodia asta. Imi place foarte mult cum suna vocea lui Kamijo aici, ma linisteste. Melodia asta e asa de kawa, si pianul <333 Am facut astazi si niste poze la cer si niste chestii lol, dar nu am chef acum sa caut dupa cablul de date, o sa inceapa sa ma doara capul si mai rau cand o sa vad ca nu il gasesc.

Toata ziua am crezut ca o sa mor de cald. Pana acum toata saptamana a nins / plouat / a fost innorat, de ce exact acum a trebuit sa fie soare? Simt ca mi s-a ars creierul lol.

Nu prea mai aveam ce face pe acolo asa ca ne-am intors mai repede decat ma asteptam. Nu m-am prea putut bucura de chestia asta. Cand am mers si cand ne-am intors am stat tot cu castile in urechi si am ascultat Versailles [vreau ceva nou de la ei btw T_T'] si nu m-am simtit prea bine. Am inceput sa ma gandesc la o multime de lucruri printre care si ziua de ieri, dar nu vreau sa vorbesc despre asta acum.

Cand am venit acasa am inghetat de frig lol. A fost cald toata ziua, dar spre seara a inceput sa bata un vant groaznic si s-a facut foarte frig. Eu am stat in casa si am mancat inghetata. Cata inteligenta, nu am ce zice. Deja a inceput sa ma doara si gatul si sa tusesc putin.

Acum am intreb pe unde umbla ojosan. Cand am intrat eu pe mess a iesit ea si de atunci nu a mai intrat. Ma intreb daca a patit ceva..

Anyway tocmai aaam primiiit o veste extra-mega-giga-super-buna O_O' sper. Stiam dinainte de ViViD, dar nu am mai prea dat pe site-ul oficial. SaRu mi-a zis ca si-au gasit vocalist si chitaristi ^^ Asa ca mi-a aratat si mie, si mi s-a parut ca vocalistul seamana cu Shin [ex. Dennou Romeo]. Am mers sa vad cine e si omfG e chiar el <3333 inca sunt socata lol. Sper sa scoata ceva in curand si sa nu fie iar doar o trupa care va dura cateva luni sau nu stiu cat z_z'
Sus In jos
Moebius Loopain
[sick six]

MesajSubiect: Re: Sora to Ito   Lun Mar 30, 2009 5:05 pm

♣ Music ♣
HIZAKI Grace Project - Philosopher <33

♣ Mood ♣
Hyper

♣ Messenger ♣
Okasan, Kami

♣ Internet ♣
D.Veil - AnimeSoul
~~~
" KILL ME . KILL ME . KILL ME "

Astazi a fost bine pana acum XD
Aseara iar am stat sa ma uit la un film pana pe la 1:30. Ca si de obicei azi dimineata m-am trezit fara nici o problema lol, o sa adorm din ce in ce mai tarziu pana o sa ajung sa nu mai dorm deloc O.O'

Prima ora am avut fizica. Nu aveam nici un chef de problemele lui diriga, dar ora a trecut anormal de repede lol o.o' Am facut si putina lectie noua.

Apoi am avut chimie si am crezut ca ne aduce lucrarile, dar nu le-a adus. Am vorbit toata ora de nu stiu ce reactii poli nu stiu cum sau ceva de genul lol O_O' Am crezut ca mor de plictiseala si la un moment dat cred ca am si atipit pentru ca era randul meu sa citesc ceva la lectie si profa tot urla la mine >>'

La informatica ne-a pus profa sa scriem nu stiu ce meniuri si erau foarte multe si nici nu am apucat sa le scriu toate =.=' Am scris vreo 4 pagini geez, si pe ora viitoare trebuie sa le avem toate. De unde naiba sa le iau eu?

Pe urma am avut matematica -somn- O_O'

La logica am dat test. Cica trebuia sa facem pregatire pentru test ora asta, dar era cam nervoasa profa nu stiu de ce si nu am mai facut nimic. Macar a fost destul de usor *thanks to caiet-chan* O.O' Eu am inteles silogismul, dar tot il urasc si ma enerveaza. E prea complicat si sunt prea multe chestiute de retinut =.='

La desen trebuia sa ducem o plansa cu ceva despre primavara, dar eu nu am facut nimic, de fapt nimeni nu a facut. A zis sa le ducem maine altfel o sa ne dea 3. Da, bine. Macar mai am ceva timp, am si uitat ca aveam de facut z.z'

Acum stau si mor de plictiseala, ma holbez la ceas si nu imi vine sa cred ca deja e 4 lol. Timpul trece asa de repede uneori. Ma dor ochii z.z iar imi intra parul in ochi si iar trebuie sa il tai si iar nu am chef si iar o sa orbesc si prea multi de si O_O'

L-am facut iar pe Yusei ojosan. L-am tot bagat si l-am scos si l-am bagat iar si l-am scos iar lol. Acum l-am pus in loc la Soan o.o' Desi presimt ca peste ceva timp o sa-mi vina sa il scot iar lol, sau poate ca nu.

Merg sa-mi fac ceva de mancare pentru ca nu stiu unde e tata si eu mor de foame. Am mai avut vreo 4 bucatele de ciocolata lol z.z'
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Sora to Ito   

Sus In jos

Sora to Ito
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
D'espairsRay :: Welcome :: Jurnale-
Mergi direct la: